Movies
Ratings
735- The ScamRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0