Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 2.5- KakeguruiRated ★ 3.0
- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5