Movies
Ratings
19
Dancing QueenRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0