Series
Ratings
52
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0