Series
Ratings
33
Fashion KingRated ★ 0.5
Wild RomanceRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5