Movies
Ratings
405
Beautiful CreaturesRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The VillageRated ★ 1.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
PulgasariRated ★ 2.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.0
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 2.0