Movies
Ratings
91
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0