Movies
Ratings
15
ParasiteRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5