Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0