Movies
Ratings
156
The ChaserRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0