Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0