Movies
Ratings
50
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
CarsRated ★ 1.5
Our Little SisterRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 1.5
Another Public EnemyRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0