Series
Ratings
13
The Best HitRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0