Movies
Ratings
174
The Hateful EightRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
The MessengersRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Silent HouseRated ★ 3.0