Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 0.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 1.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 0.5
Sailor Moon SRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 2.0
- Smile, YouRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.0
Thank YouRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0