Series
Ratings
46
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
YouRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0