Movies
Ratings
50
The HelpRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
ShineRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
RoomRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0