Series
Ratings
374
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Liver or DieRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Cafe AmorRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.5
Man Who Dies to LiveRated ★ 3.0
Come and Hug MeRated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0