Series
Ratings
24
Killing EveRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5