Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0