Series
Ratings
22
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0- New my fair PrincessRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 5.0