Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0