Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0