Movies
Ratings
224
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
 
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.0