Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5- 퇴마록Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5