Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
QueendomRated ★ 4.5
Eating ExistenceRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Busted! Season 3Rated ★ 5.0
Busted! Season 2Rated ★ 5.0
Busted! Season 1Rated ★ 5.0
The MiracleRated ★ 4.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 4.5
So Not Worth ItRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.5
Amazing SaturdayRated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 1.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0