Movies
Ratings
102
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0