Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0