Titles you rated
HoneySweetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
Never Look AwayRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0