Movies
Ratings
99
(500) Days of SummerRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
FuryRated ★ 1.5
IdentityRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0