Movies
Ratings
256
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 5.0