Titles you rated
The Great FloodRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
- P1HRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5