Series
Ratings
58
Chainsaw ManRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0