Series
Ratings
187
Cowboy BebopRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0