Series
Ratings
50
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0