Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
AliRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0