Titles you rated
Train to BusanRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0