Movies
Ratings
35
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0