Movies
Ratings
621
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
FlowRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: HomecomingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5