Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 2.0
The IllusionistRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.0
The ZodiacRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.5