Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 2.0
Miss Trot 2Rated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 0.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.0