Series
Ratings
23- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0