Titles you rated
PapermanRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0