Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
May DecemberRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Suicide ClubRated ★ 3.5