Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
VoirRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
To. JennyRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Battle TripRated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0