Movies
Ratings
452
The Plan ManRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
The Storm RidersRated ★ 1.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0