Movies
Ratings
359
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Audition 109Rated ★ 1.5
(the) MutationRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
First SummerRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5