Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
QueerRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5