Titles you rated
The ElixirRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0