Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5